Pasitikėjimas be limitų!

Pasitikėjimas be limitų!

Svajonė buvo prieš akis, bet aš tik stovėjau ir žiūrėjau į ją... 

...Pajutau kaip sukaustė visą kūną, surakino rankas, kojas, nebegalėjau giliai įkvėpti, nebegalėjau pajudinti lūpų ir pasakyti, kad noriu, kad galiu… Nusivylimas ir bejėgiškumas užvaldė visą mano esybę. Aš nesu silpna. Aš esu stipri, bet šią vasarą vėl pasijutau liūne, kuriame lėtai skendau...

Taip jaučiuosi jau ne pirmą kartą gyvenime. Taip jaučiausi kai reikėjo užkalbinti nepažįstamus žmones vakarėlyje, kai ėjau į darbo pokalbius, kai reikėjo daryti pranešimus, taip jaučiausi prieš kiekvienas varžybas, kai svajojau apie pergales, o šią vasarą taip jaučiausi, kai ruošiausi sukurti naują verslą. Žinau, kad taip jausiuosi dar ne kartą, nes turiu daug svajonių, kurios dažnai gąsdina. 

Tačiau. Per savo patirtį supratau, kad siekiant tikslų taip jaustis yra normalu, todėl reikėjo išmokti kaip peržengti per save, šiuos jausmus! Taip pat supratau, kad be to darbo su savimi, labai svarbi paremianti aplinka!

Nuo Spalio 1-os mūsų Onbo ir Laimingos komanda 14 dienų, kasdien, dalinsimės žiniomis ir patirtimis. 

14 dienų nuosekliai šnekėsimes iš ko susideda pasitikėjimas, kaip jis stiprinamas, kas jį žlugdo, ką daryti, kai sunku. Atliksime testus, misijas, pažinsime savo stiprybes. Kursime bendruomenę, kurioje viena kitai padėsime, palaikysime. 

Registruokis čia ir daugiau informacijos gausi el. paštu. Paskubėk, nes pasitikėjimas prasideda spalio 1-ąją dieną:

Mūsų programos atsiliepimai:

Tai kol kas tai geriausi mokymai, kuriuose man teko dalyvauti. Jūs šaunuoliai. Gal tik po 3-4 susitikimo supratau, kad viskas gali būti pateikta taip žaismingai, paprastai ir tuo pačiu turėti tokį stiprų poveikį. Pradžioje tikėjausi kažko labai rimto, griežto ir konkretaus. O gavau rožinius zuikučius ir violetinį vienaragį. Super!!!

Persijungė 'laidukai' smegeninėje. Darau ir pačiai sunku patikėti, kad aš taip galiu elgtis. Turiu draugą psichologą, tai dabar pabendravus pasakė, kad tikrai ryžtingai nusiteikus pakeisti savo gyvenimą. AČIŪ

Asta

Noriu visiem padekot, ikurejams sios programos, visom dalyvem!!! Isties buvo ir smalsu, ir smagu vykdyti misijas...anksciau, pries prisijungdama prie sios programos, abejodavau, ar sugebesiu kasdien vykdyti misijas...bet pasirodo galiu, kai kazkaip isipareigoji pries save, kitus...kai geras jausmas aplanko, jog padarei ka sakei, atsiranda motuvas ir varikliukas uzsiveda. Aciu jog uzvedet varikliuka vel ir leidot patiket savimi is naujo...smagu matyt, jog esi ne viena, jog yra daug zmoguciu, norinciu pakeist esama situacija, save isvaduot, atrast, prisimint ir siekt svajoniu! Tik dalindamiesi savo isgyvenimais, mintimis, emocijomis mes ne tik padedame vienas kitam, bet ir paciam sau! Tad Aciu dar karteli visoms dalyvems ir mokytojams!!! Jus visi nuostabus!!

Brigita Dagyte

Kaip greit prabėgo  daug klausimų ir daug atsakymų,daug minčių,daug saves analizavimo. Perkračiau mintis,manau pakeičiau mąstymą kai kur,supratau,kad svajonių siekti reikia,net jei ne visi šalia esantys tiki…

Danguolė Agliniškytė-Puzarienė

Ką tik taip nenoriai pabaigiau savo paskutinę misiją  Nors, tiesą sakant, jaučiu, kad ką tik pradėjau naują ir labai didelę "savęs realizavimo ir tikėjimo savim nuolatos misiją". Ačiū mokytojams, kurie davė įrankį, leidusį pamilti save tokią, kokia esu, leido save pamatyti iš šono, ir supratimą apie baimę klysti  Ačiū klasiokėms skleidusioms begalinį pozityvą, ir toms, kurios dalijosi mintimis ir patirtimis  Šios dvi savaitės prabėgo žaibo greitumu, nes buvo labai smagios ir pilnos gilių apmąstymų.. Labai tikiuosi, kad ir toliau turėsim galimybę čia bendrauti ir dalintis kasdieniais ar kassavaitiniais pasiekimai

AČIŪ begalinis   

Renata Lap

Žiauriai nemėgstu kai baigiasi geri dalykai... žiauriai! Bet yra kaip yra, šiandien pabaigiau paskutinę užduotį.

Iš visos širdies dėkoju organizatoriams už šį projektą. Netikėjau, kad 14 dienų gali būti gyvenimą keičiančios, iš pagrindų raunančios. Įdomiausia, kad negalėčiau išskirti kažko ypatinga, nes viskas buvo ypatinga nuo pat pirmo prisistatymo (dabar net nepamenu tos kompleksuotos būsenos) iki laiško tema "ką tu?" , nuo į kampą spraudžiančių klausimų iki Jūsų komentarų ir vaizdo filmų, merginos. Čia turėjau proga sustoti, atsisukti į save ir kasdien paklausti "Sonata, iš tikrųjų, o ką tu, galų gale?"

Inga, ačiū tau už buvimą anapus ir skaitymą mūsų komentarų, pildant testus dažnai buvo įspūdis, kad jie buvo pakoreguoti atsižvelgus į mūsų pokalbius. O gal klystu?  Danieliui, dėkoju už gyvenimo pabaiga kvepiantį straipsnį ir pragyventų valandų skaičiuotuvą. Superinis daiktas sąmonę pakratyti ir įvertinti kiek valandų jau iššvaistyta veltui. Alex, už operatyvius atsakymus į klausimus/prašymus, įžvalgas ir palaikymą!

Jūs nerealūs!!! Merginos, o Jūs pačios pačiausios, tikrai svajonės!!! Laimingos.lt buvo geriausias šio pavasario sprendimas!

Sonata Mickutė

Registruokis čia ir daugiau informacijos gausi el. paštu.
Pasitikėjimas be limitų prasideda spalio 1-ąją:

Su meile,
Laimingos.lt, Onbo.lt ir
„Gyvų moterų“
 komanda