Atsiliepimai

Žiauriai nemėgstu kai baigiasi geri dalykai... žiauriai! Bet yra kaip yra, šiandien pabaigiau paskutinę užduotį. Iš visos širdies dėkoju organizatoriams už šį projektą. Netikėjau, kad 14 dienų gali būti gyvenimą keičiančios, iš pagrindų raunančios. Įdomiausia, kad negalėčiau išskirti kažko ypatinga, nes viskas buvo ypatinga nuo pat pirmo prisistatymo (dabar net nepamenu tos kompleksuotos būsenos) iki laiško tema "ką tu?" :), nuo į kampą spraudžiančių klausimų iki Jūsų komentarų ir vaizdo filmų, merginos.

Čia turėjau proga sustoti, atsisukti į save ir kasdien paklausti "Sonata, iš tikrųjų, o ką tu, galų gale?" Inga, ačiū tau už buvimą anapus ir skaitymą mūsų komentarų, pildant testus dažnai buvo įspūdis, kad jie buvo pakoreguoti atsižvelgus į mūsų pokalbius. O gal klystu? :) Danieliui, dėkoju už gyvenimo pabaiga kvepiantį straipsnį ir pragyventų valandų skaičiuotuvą. Superinis daiktas sąmonę pakratyti ir įvertinti kiek valandų jau iššvaistyta veltui. Alex, už operatyvius atsakymus į klausimus/prašymus, įžvalgas ir palaikymą!

Jūs nerealūs!!! Merginos, o Jūs pačios pačiausios, tikrai svajonės!!!  Laimingos.lt buvo geriausias šio pavasario sprendimas!

Šis projektas tapo kaip inkubatorius, kuriame po truputuką užauga drąsos sparnai. Saugi užuovėja, kur buvome priimamos tokios, kokios esame. Norėtųsi ir ateityje turėti tokią saugią erdvę, kur visuomet galėtume grįžti pamuštais sparnais ir vėl išsitiesti.

Sonata Mickutė

Kol kas tai geriausi mokymai, kuriuose man teko dalyvauti. Jūs šaunuoliai. Gal tik po 3-4 susitikimo supratau, kad viskas gali būti pateikta taip žaismingai, paprastai ir tuo pačiu turėti tokį stiprų poveikį. Pradžioje tikėjausi kažko labai rimto, griežto ir konkretaus. O gavau rožinius zuikučius ir violetinį vienaragį. Super!!! Persijungė 'laidukai' smegeninėje. Darau ir pačiai sunku patikėti, kad aš taip galiu elgtis. Turiu draugą psichologą, tai dabar pabendravus pasakė, kad tikrai ryžtingai nusiteikus pakeisti savo gyvenimą. AČIŪ!

Asta S.

Noriu visiem padekot, ikurejams sios programos, visom dalyvem!!! Isties buvo ir smalsu, ir smagu vykdyti misijas...anksciau, pries prisijungdama prie sios programos, abejodavau, ar sugebesiu kasdien vykdyti misijas...bet pasirodo galiu, kai kazkaip isipareigoji pries save, kitus...kai geras jausmas aplanko, jog padarei ka sakei, atsiranda motuvas ir varikliukas uzsiveda. Aciu jog uzvedet varikliuka vel ir leidot patiket savimi is naujo...smagu matyt, jog esi ne viena, jog yra daug zmoguciu, norinciu pakeist esama situacija, save isvaduot, atrast, prisimint ir siekt svajoniu! Tik dalindamiesi savo isgyvenimais, mintimis, emocijomis mes ne tik padedame vienas kitam, bet ir paciam sau! Tad Aciu dar karteli visoms dalyvems ir mokytojams!!! Jus visi nuostabus!!

Brigita Dagyte

Kaip greit prabėgo :)) daug klausimų ir daug atsakymų,daug minčių,daug saves analizavimo. Perkračiau mintis,manau pakeičiau mąstymą kai kur,supratau,kad svajonių siekti reikia,net jei ne visi šalia esantys tiki…

Danguolė Agliniškytė-Puzarienė

Ką tik taip nenoriai pabaigiau savo paskutinę misiją :) Nors, tiesą sakant, jaučiu, kad ką tik pradėjau naują ir labai didelę "savęs realizavimo ir tikėjimo savim nuolatos misiją". Ačiū mokytojams, kurie davė įrankį, leidusį pamilti save tokią, kokia esu, leido save pamatyti iš šono, ir supratimą apie baimę klysti :) Ačiū klasiokėms skleidusioms begalinį pozityvą, ir toms, kurios dalijosi mintimis ir patirtimis ;) Šios dvi savaitės prabėgo žaibo greitumu, nes buvo labai smagios ir pilnos gilių apmąstymų.. Labai tikiuosi, kad ir toliau turėsim galimybę čia bendrauti ir dalintis kasdieniais ar kassavaitiniais pasiekimai ;) AČIŪ

Renata Lap

Šiandien atlikau paskutinę misiją ir pabaigiau savo darbą projekte laimingos.lt. Man pasisekė, kad radau šiuos kursus, nes jie suvedė mane su Jumis.  Ačiū jums merginos už tai, kad dalinotes savo išgyvenimais, mintimis, įžvalgomis. Dekoju, kad kiekviena iš jūsų prisidėjo ir padarė mane laimingesnė.

AČIŪ AČIŪ AČIŪ kiekvienai siunčiu po oro bucinuka. Pasidalinkite, kaip jauciates baigę kursą?

Beata Kakovka

Sveikos mielosios, vakar paskutinis buvo mano susitikimas, visada galvojau kas bus kai praeisiu visas misijas, ar kas nors pasikeis mano gyvenime. Taip pasikeitė mano mąstymas. Aš padariau didelį šuolį į priekį ir galiu tuo didžiuotis. Man dvidešimt metų prireikė, kad priimti sprendimą, buvau uzstrigusi laike, nes nežinojau nuo ko pradėti ir kaip išskapstyti. Jau metai bus, kai laikau savo gyvenimo vairą ir man sekasi visai neblogai.

Su šiomis misijomis išaiškinau du dalykus aš dar nesu tokia drąsi esu stebetoja ir po gyvenimo traumų sunkiai atsigaunu, tai tiesa.  Misijos pasibaigė, bet gyvenimas tęsiasi, svarbiausia nesustoti eiti į priekį siekti savo svajonių, manau viskas įmanoma, kai to trokšti visa širdimi.

Ačiū puikiems treneriams už misijas buvo įdomu save išbandyti noriu padėkoti merginoms už komentarus, nes kiekvienam iš jų galėjau įžvelgti dalelę savęs. Dovanoju šypsena :)

Asta Sateikiene

AČIŪ jums visoms, kurios čia esate!!! Jūsų visų išsakytų patirčių, sunkumų, norų, galimybių, klaidų bei pasiekimų dėka jau trečia diena iš eilės nebesuprantu kas vyksta - jaučiuosi NORMALI ir net ne normali - esu YYYYPATINGAAAAA, Myliu save, nes supratau, kad mano klaidos, mano ydos, mano ypatingumas, mano žinios ir nesusivokimas - VISA TAI NORMALU!!! Ačiū jums visos kartu ir keikvienai atskirai Tikiuosi ši klasė su visais trim "mokytojais" gyvuos dar ilgai ir po tų likusių trijų dienų. Tikiuosi mokytojai taps draugais, kurie padės mums ir toliau savo įžvalgomis, o mes jiems savomis patirtimis ir pasiekimais bei nuopoliais.

Už lango puikus oras, o širdyje jis dar puikesnis. AČIŪ!!! Muliu jus visas ir tuos du mus stebinčius vyrukus

Rita Ritutė